May 26, 2019, 09:52 am

News:

Starting from the beginning. A new place for discussion!


Recent Posts

Pages1 2 3 ... 10
1
Biology / Oyun indir ve Program indir Si...
Last post by freeon - May 25, 2019, 01:51 pm
Oyunindir.in

Bilgisayar ve mobil cihazlar için hazırlanmış, çok düzgün bir arayüze sahip kullanıcı istek ve kullanımını kolaylaştırmayı amaç bilmiş Oyun indir sitesi aktiftir.
Oyunindir.in üzerinden hangi işlemcilere ait oyunları indire bilirsiniz ? Windows,android,ios oyunlarını indirebilirsiniz. Oyunların içeriklerini tarafımızdan girildiği için oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Oynanış videoları ve sistem gereksinimleri belirtilmesi sizler için uygunluğu kontrolü sağlar.

Site üzerinde Oyun indir Ücretsiz ve ücretli oyunların bulunması sizin hangi oyunu seçmenize yardımcı olacaktır.


Programtr.net sitesi güncel uygulamaları takip edip kullanıcılarıyla paylaşır ana teması indir içeriği olduğu için bir çok uygulama ve oyunları indirmenize yardımcı olur.
2019 yılının en iyi uygulama ve oyunları listesi mevcut olup bunları en iyi şekilde kategorilere alarak ayarlanmış Kullanıcılar aradığı oyun ve uygulamaları en hızlı şekilde bulabilirler
Oyun teknolojisinin gelişmesiyle beraber mobil ve masaüstü bilgisayarlarda hızlı bir şekilde oyun oynamak için indirmeniz gerekmektedir. ProgramTR sizlere oyun indirme konusunda yardımcı olmaktadır. Sitemize girerek  program indir bölümünden faydalanabilirsiniz.

ProgramTR.net uygulama ve oyun içerikli binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Youtube Video indirme sitesi

Youtube video indir üzerinde yayınlanan bir çok videoyu bilgisayarınıza indirmenize imkan tanıyan uygulamadır.
Youtube üzerinde milyonlarca video bulunmaktadır. Bunlara ulaşmak tamamen arama özelliği kullanılarak ulaşılabilmektedir.

Beğendiğiniz videoların indirme linklerini kopyalayarak çeşitli videoları indirmenize yardımcı olacaktır. Sitemiz üzerinden sadece masaüstü bilgisayarınıza değil mobil cihazlar içinde video indirme uygulamaları mevcuttur. Youtube videolarını sadece uygulama değil internet siteleri üzerinden çeviricileri kullanarak bir çok uzantıya dönüştürebilirsiniz.
Youtube üzerinden bir çok videoyu bilgisayarınıza indirmeye yarayan uygulama kdownloader bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
2
Books | Novels | Politics / Ankara dershane
Last post by netweb - May 23, 2019, 02:33 am
Ülkemizde üniversite yıllarını da işin içine katarsak normal bir insanın ortalama altmış yıllık yaşamının dörtte biri öğrenim yaşantısı ile geçer. Kişiler hayatlarının her döneminde fikir alışverişinde bulunabilecekleri kişileri etraflarında görmek isterler. Yakın çevresinde etkileşim içine girebileceği bir kişiye en çok ihtiyaç duyan bireyler genellikle öğrencilerdir. Öğrenci günlük hayatta, gerek okul yaşantısı ile ilgili olsun gerek sosyal yaşamı ile ilgili olsun mutlaka paylaşım içine girebileceği, kendinden daha deneyimli ve eğitimli bir kişiye danışmak ihtiyacı duyar. Sosyal yaşamda ve günlük hayatta aile bireyleri ve akrabalar öğrencinin bu ihtiyacına bir nebze cevap verebilirler. Fakat değişen üniversiteye giriş sınav sistemi, gelişen teknoloji ve başkalaşan yaşam koşulları, yoğun iş yaşamı gibi nedenlerden dolayı hem öğrencilerin danışabilecekleri kişi sayısı azalmış hem de öğrencinin profesyonel birilerinden destek alması zorunlu hale gelmiştir. Öğrenci, çeşitli gelişim süreçlerinden geçer. İlk çocuklukta farklı, son çocuklukta farklı davranan öğrenci özellikle ergenlik döneminde yoğun desteğe ihtiyaç duyar. Bu dönemde son derece duygusal bir süreç yaşayan öğrenci doğal olarak dünyaya çok başka bir pencereden bakmakta ve verdiği pek çok tepkilerde ve kararlarda ağırlıklı olarak duygusal davranabilmektedir. Üstelik öğrenci bu zor geçen dönemde üniversite sınavına da aynı anda hazırlanmak durumundadır. Öğrencinin bu dönemde en çok ihtiyaç duyduğu şey; ailenin destekleyen ve onu kabul eden tutumudur. Yeterli ve etkili düzeydeki aile ve çocuk iletişimi öğrenci başarısı ve öğrencinin duygusal gelişimi açısından anlamlı bir fark yaratır. Duygusal olarak zor dönemler yaşayan öğrenciler bir de sınav stresi ile karşı karşıya kaldıklarında umutsuzluğa kapılabilmektedir. Biz Ankara Dershaneleri içinde 2018 de en çok tavsiye edilen ve en yüksek başarıyı yakalayan Odtülüler Butik Dershanesi olarak öğrenci başarısını etkileyen pek çok faktör olduğunun farkında olan bir kurumuz. Bu fikirden yola çıkarak öğrencilerin sadece akademik açıdan değil her yönden gelişmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle Ankara Dershane tavsiyeleri söz konusu olduğunda parmakla gösterilen Odtülüler Dershanesi olarak kurumumuza kayıt olan her öğrenciye, bireysel olarak özel ilgi gösteriyoruz. Kişiye özel ders çalışma programımız ve her öğrenci ile ayrı ayrı özel olarak ilgilenen eğitim koçlarımız başarımızın iki önemli noktasıdır. 2018 Ankara Dershaneleri arasında en gerçekçi hedeflere sahip olan biz Odtülüler Dershanesi her bireyi ''tek ve biricik'' gören özel öğrenme programları hazırlayarak başarıyı garantilemekteyiz.
3
Books | Novels | Politics / Ankara bina yönetimi
Last post by tonnymontana - May 19, 2019, 08:51 am
Ankara Profesyonel yönetim firmamızın uzman ekipleri tarafından yaşam alanlarındaki her türlü koruyucu bakım ve onarım işleriniz Ankara bina yönetim güvencesinde hızlı ve kalıcı çözümler üretilerek yapılmaktadır. Apartmanın/Sitenin ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize bizler yapacağız. 2006'dan bu yana süre gelen emlak/gayrimenkul sektörü tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere apartman-site-rezidans yönetimi sektöründe de hizmet veriyoruz. Gerekli yasal defter işlemlerini ve sorumluluklarını üzerinizden alarak uzman teknik servis ekiplerimizle sorunlarınızı en aza indirgeyerek sizlere zaman ve konfor kazandırmayı amaçlıyoruz. Amacımız; Ankara apartman ve site yönetim alanında şeffaf, çözüm odaklı, hızla ulaşılabilir hizmetin simgesi olmaktır. Bina yönetimi Ankara
4
Books | Novels | Politics / Sağlık iletişim ajansı
Last post by netweb - May 19, 2019, 03:20 am
Sağlık PR olarak sağlığa ve sağlıklı yaşama odaklanan tüm markalar için sunduğumuz pazarlama stratejileri; markanın kurumsal vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda konumlanmaktadır. 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz uzmanlığı spesifik olarak sadece "sağlık sektörü profesyonellerine" sunmaktayız. Alanında uzman ekibimizle müşterilerimiz için verimli, sonuçları ölçülebilir kaliteli projeler hazırlarız. Sektörü yakından takip eden, inovatif, alanında tecrübeli ve dinamik kadromuz ile tecrübelerimiz çerçevesinde işinizi kazanca döndürmeyi hedefliyor; dijital dünyada yenilikçi çözümlerle yüzünüzü güldürüyoruz.
5
Books | Novels | Politics / Rinoplasti ankara
Last post by netweb - May 19, 2019, 03:19 am
Burun Estetiği Ameliyatı (Rinoplasti) Ankara
Rinoplasti veya Septorinoplasti olarak da bilinen burun estetiği, burnun görünümünü ve nefes zorluklarını iyileştirir. Estetik bir bakış açısıyla burun sırtından, burun deliklerine ve burun uçuna kadar tüm sorunlar düzeltilir. Bu esnada solunum bozuklukları da tedavi edilir. Güzel bir burun iyi nefes almalı, iyi nefes alan burun da güzel görünmelidir. Klasik olarak tanımlanan burun estetiği ameliyatı temel olarak bir burun küçültme ameliyatıydı. Günümüzde ise hastanın burnunu estetik olarak daha güzel hale getirmek için küçültmenin yanı sıra bazı güçlendirmeler ve bazı yapılara yeniden pozisyon verme gibi işlemler uygulanmaktadır.

Koruyucu Rinoplasti (Preservation Rinoplasti) ne demektir?
Rinoplasti esnasında özel bir cerrahi plandan girilip burundaki üzerindeki kasların bağlarını, ve burun sırtındaki anatomik yapıları koruyan bir ameliyat tekniğidir.

Rinoplasti Operasyonu ile ne gibi estetik kazanımlar olur?
Burun sırtında çekici olamayan bir semer, geniş bir burun tabanı, burun sırtında eğrilik ve yamukluk, burun ucunun genişliği, düşüklüğü veya sarkıklığı, burun deliklerinin genişliği gibi problemler estetik burun ameliyatından sonra düzeltilebilir.
6
Books | Novels | Politics / Autocad kursu
Last post by netweb - May 19, 2019, 03:16 am
AutoCAD Kursu; Tüm Mühendis, Mimar, Tasarımcı, Tekniker ve Teknisyenler in İhtiyacı olan Autocad Programının en detaylı anlatımını kursumuzda bulacaksınız

AutoCAD, kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya, sizlere yaratma, görselleştirme ve dokümantasyon için gereksinim duyduğunuz her türlü aracı sağlar. AutoCAD yazılımının mimarlar için üretilmiş sürümü. Çizim ve dokümantasyon üretimi, mimarlar için sezgisel bir ortam ve amaçlarına uygun araçlar ile çok daha verimli gerçekleştirilir.

Ayrıca Autocad Programı; CAD/CAM projelerinin çizimi, düzenlemesi, analiz edilmesi ve optimizasyonunda büyük kolaylıklar sağlar. AutoCAD Eğitimi kapsamında 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini öğretilecek, iş şartlarında karşınıza çıkabilecek uygulamaları yaparak ilerleyeceksiniz. CAD/CAM programlarının kullanım ve modelleme prensipleri birbirine çok yakın olduğundan, herhangi bir CAD programının kullanımını öğrenmek, farklı bir CAD programıyla karşılaşıldığında onu da kolayca çözebileceğiniz anlamına gelir. CAD programları ve bilgisayar sizin düşüncelerinizi hayata geçirmek için bir araçtır. AutoCAD Eğitimi için önemli olan tasarım yeteneğinizi, teknoloji ile birleştirmektir. AutoCAD Eğitimi dahilinde, AutoCAD'in yakın ilişkili olduğu Makina, Mimarlık ve diğer teknik alanlardan da örnekler çizilerek ilerlenecektir

Ankara AutoCAD Kursunda Kazanacaklarınız
Kursumuzdan alacağınız Bu eğitimde katılımcılara ilk olarak, Tenik Projelerin okunabilmesi amacıyla temel teknik çizim becerileri kazandırılır. Farklı disiplinlere ait projeler üzeriden geçilerek ölçek kavramı, semboller, plan-kesit-görünüş mantığı vb. hakkında teorik bilgiler verilir. Daha sonra, öğrenciler, teknik çizimde endüstri standardı olarak kabul edilen ve tüm mühendislik, tasarım ve mimarlık dallarının kaçınılmaz tercihi olan AutoCAD'le iki ve üç boyutlu teknik çizimler üretmeyi, farklı disiplinlere yönelik ugulamalar yaparak öğrenirler.

Böylelikle Katılımcılar Gerçek Hayatta kullanılan teknikleri ve bunların yanısıra Projelerin hatırlamasında temel ilkeleride öğrenmiş olarak Gerçekbir 3D Proje yaparak başarı belgesini alacaksınız.
7
Books | Novels | Politics / Forma siparişi
Last post by netweb - May 19, 2019, 02:33 am
İnternet üzerinden kullanıcılarına hizmet vermekte olan Ankara Forma Yaptırma, Forma Siparişi Ankara sitesi çalışma faaliyetlerine spor ve spor türevleri ürünlerin satışına uzun yılların tecrübesiyle devam etmektedir.

Ankara Forma yaptırma Amatör ve Profesyonel branşlarda spora gönül vermiş tüm spor severlerin tercih ettiği takım ruhunun ortaya çıkmasını sağlayan, birliği ve beraberliği simgeleyen ve takım kimliğinin ortaya çıkmasını sağlayan en önemli kimlik kostümüdür. Ankara Forma tasarla bölümü üzerinden rahatlıkla kendi formanızı yaratmanızı sağlayan formacenter.net web sitesi, Amatör ve Profesyonel branşlarda ülkemizde çok sayıda spor severin yanında olmaktadır.

Sporun içinden gelen ve takım kimliğinin , bireyler ve kurumlar açısından nedenli önemli olduğunu bilen Ankara Forma Tasarla, Türkiye'de ve Dünyada amatör ve profesyonel spor klüplerine forma ve spor ekipmanı alanında makul bir çalışma göstererek, fiyat kalite endeksinde başarılı sonuçları ortaya çıkarmaya devam etmektedir. Şimdi forma yaptırma işlemleri için forma tasarla bölümüne girebilir ve hayalinizdeki tasarımı oluşturabilirsiniz.
8
Books | Novels | Politics / Mide botoksu
Last post by netweb - May 19, 2019, 02:32 am
Günümüzde toplumun % 35'i obezite sorunu yaşamaktadır. Çağın hastalığı olarak adlandırılan obezitenin tedavisinde arayışlar sürekli olarak devam etmektedir. Önceki yıllarda Mide kelepçesi (Gastric Banding) ile hızlanan obezitenin girişimsel tedavi yöntemleri daha sonraki yıllarda Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide), Mide By Pass ve Mide Balonu uygulaması gibi yöntemlerle sürekli çeşitlilik ve gelişim göstermektedir.

Bu bağlamda son yıllarda adı daha çok duyulmaya başlayan bir yöntem ise Mide Botoksu (Gastric Botox İnjection)'dur. Mide botoksu endoskopik olarak uygulanmaktadır. Midenin iç yüzeyinde 8-10 farklı noktasına 100 ile 500 ünite arasında değişen oranlarda enjeksiyon yapılmaktadır. Botoks sağlık ve kozmetik amaçlı olarak pek çok konuda uygulanmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, terlemenin önlenmesi, anal fissür gibi sağlıklı ve kozmetik sorunlarında kullanılan botoks artık obezitenin tedavisinde de kullanılmaktadır. Obezite tedavisinde yeni bir çığır açan botoks uygulaması 20 dk gibi kısa bir sürede gerçekleşmekte ve hastanede yatış gerekmemektedir. Herhangi bir riski yok denecek kadar az bir yöntemdir. Tıbbın diğer alanlarında olduğu gibi Botulinum A toksini bu amaçla kullanılmaktadır.

Botoks etkisini; mide boşalmasını geciktirip böylece uzun süre tokluk sağlayarak göstermektedir. Botoks uygulandıktan sonra normalde mideyi 2-6 saatte terk eden gıdalar daha uzun süre midede kalarak tekrar açlık oluşmasının önüne geçmektedir. Ankara mide botoksu mide kaslarına, mide sinirlerine etki ederek mide hareketlerinin yavaşlamasına neden olur. Bu uygulamadan sonra uzun süre açlık hissedilmez, daha az gıda ile doygunluk sağlanabilir.
9
Books | Novels | Politics / Diş beyazlatma
Last post by netweb - May 19, 2019, 02:31 am
Diş beyazlatma ya da diğer adıyla bleaching işlemi diş hekimliğinde en sık ve en kolay uygulanan kozmetik işlemlerden biridir. Bu işlem temel olarak dişlerin üzerine sürülen özel bir ilacın diş rengini açması şeklinde tanımlanabilir. Özellikle son yıllarda bu konudaki teknoloji çok gelişmiş ve sadece tek bir seansta 1 ila 2.5 ton arası bir renk açılması kolaylıkla sağlanabilir hale gelmiştir.

İşlem öncesinde diş taşı temizliği yapılması son derece önemlidir. Dişlerin üzerindeki diş taşı, plak ve çay kahve veya sigaraya bağlı renklenmeler bu diş taşı temizliği seansında ortadan kaldırılır ve dişler beyazlatmaya hazır hale getirilir.

Diş Beyazlatma işlemi ev tipi ve ofis tipi olarak ikiye ayrılır. Genellikle asıl etkinlik ofis tipiyle sağlanırken, ev tipiyle destekleme ve beyazlatmanın ömrünü uzatma yapılır.

Ofis tipi beyazlatma yaklaşık bir saat sürer ve işlem esnasında dişlere herhangi bir zarar verilmez. İlaç dişlerin üzerine sürülür ve tükürük değmeyecek şekilde 25 er dakikalık 2 seans beklenir. Bazı hastalarda son seansta hafif bir hassasiyet oluşur ancak bu işlemin etkili olduğunun göstergesidir ve işlem sonunda ortadan kalkar. Diş yapısına bağlı olarak işlem sonucunda beyazlık direk görülür.

Çayyolu Diş Beyazlatma tedavisi kalıcı bir çözüm değildir ve dişler yavaş yavaş eski haline dönme eğilimindedir. Özellikle beyazlatma sonrası çay, kahve ve sigara kullanımı işlemin ömrünü kısaltır. Bu durumlarda ev tipi beyazlatma sistemi ile desteklemek gerekir.

Ev tipi beyazlatmada kişiye özel bir şeffaf plak hazırlanır ve hasta bu plağın içine özel beyazlatma ilacını sıkar. Plağı gün içinde birkaç saat kullanarak beyazlatma işlemini kendi kendine tamamlar. Çayyolu diş hekimi
10
Physics / Kamagra
Last post by tonnymontana - May 19, 2019, 02:23 am
Tamamen doğal bir cinsel gıda takviyesi olan Kamagra orjinal; oral yolla alındığı için tüketimi de oldukça kolay olmaktadır. Orjinal Kamagra Jel 7 farklı meyve aromalı paketten oluşup, tamamen sizin zevk ve arzularınıza göre üretilmiştir. Kamagra orjinal satış sitemizden satın alacağınız kamagra jel; siparişinizin içi belli olmayacak şekilde paketlenir ve sadece adınıza teslim edilir. Kamagra jeli tok karnına kullanmanızı öneririz. Kamagra jelin kullanımı ise oldukça basittir. İhtiyaç halinde bir adet sıvı jel alınır ve ağız yolu ile yutulur. Daha sonrasında ise yaklaşık olarak 1 saat ile 4 saat arasında etkisi bulunmaktadır. Bu süre zarfı içinde aktiviteye girebilirsiniz.
Pages1 2 3 ... 10